Batman: The Enemy Within Hayal Kırıklığı Yarattı

Haberler zardanya

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk 16 dakika videosu ile hayal kırıklığı yaşatan Batman: The Enemy Within oyun severlerden sert eleştiriler aldı. Telltale Games’in yapımını üstlendiği oyun serisinin ilk sezonu kullanıcılar tarafından zayıf bulundu. Kurgu ve ortam bakımından tatmin edici olmaması, karakterlerin seslendirmelerinin uyumsuz ve yetersiz olması oyunu itici kılan detaylar arasında gösteriliyor.

Efsaneler arasında yer alan Batman gibi bir çizgi roman kahramanının Telltale Games oyun tarzı ile bir araya gelmesi oyun severlerdeki beklentiyi yükseltmişti. Fakat müzikler ve seslendirmelerden şehrin atmosferine kadar birçok detay oyun için umutları süpürecek gibi görünüyor. 8 Ağustos tarihinde PC ve PlayStation platformlarında yayınlanacak olan oyuna Steam üzerinden %10 indirimli olarak 35,10TL’ye ön sipariş verilebiliyor.

Çoğunlukla kaliteli ve kendi tarzında oyunlara imza atan Telltale Games bu serinin geleceğinde ne gibi geliştirmeler ve düzenlemeler yaparak oyun severlerin gönlünü alacak, bekleyip göreceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın