Bu Hafta Çıkan Oyunlar (31 Temmuz – 6 Ağustos)

Haberler zardanya

Oyun severler bu hafta birbirinden güzel oyunlara kavuşuyor. Dino Frontier, The Long Dark’ın hikaye modlu sürümü ve Redeemer 1 Ağustos’ta hayranları ile buluşurken, The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel ise 2 Ağustos’ta yayınlandı.

PS platformlarında oynayabileceğimiz Dino Frontier, Jurassic Park’ın ve vahşi batının karşı karşıya geldiği bir yerkürede sınırlar kurmamızı ve onları kontrol etmemizi hedefliyor. Yerleşim bölgelerimizi genişletirken, sahip olduğumuz kaynakları dikkatle yönetmeliyiz. Devasa dinozorlar bize karşı çok tehlikeli oldukları kadar yerleşim alanımızı da tehdit eden yaratıklar oldukları için dikkatli kararlar vermemizde fayda var!

Karlı Kanada ormanlarında geçen, dondurucu soğuktan ve vahşi hayvanlardan kurtulmaya çalışarak, aynı zamanda da açlık ve susuzluk ile mücadele ederek hayatta kalmaya çalıştığımız The Long Dark, hikaye modu sürümüyle hayranlarını sevindiriyor. Oyun PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynanabiliyor.

Bir diğer oyunumuz da zorlu bir aksiyon oyunu olarak tanıtılan Redeemer. Öncelikle PC’de oynanabilecek oyun için dağıtıcı firma ilerleyen dönemlerde PlayStation ve Xbox One platformlarında oynanabilen sürümlerinin de yayınlanacağını belirtti.

2 Ağustos’ta çıkan The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel sadece PC’de oynanabilecek. RYO türündeki oyunun ayrıca “Rean’s Casuals”, “Alisa’s Casuals” ve “Elliot’s Casuals” isimli 3 adet indirilebilir içeriği (DLC) mevcut.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın