Call of Duty WW2’de Oyun İzledikçe Ödül Kazanabileceğiz

Aksiyon zardanya

Klasik 2. Dünya Savaşı teması barındıran Call of Duty WW2’de yapımcı şirket yeni bir fikir ile karşımıza çıkıyor. Oyuncuların, diğer oyunları izleyerek bir takım ödüller kazanabilmesini sağlayan yeni bir sistem duyuruldu.

Oyun içindeki askeri üssümüz Headquarters bölgesinden canlı yayın ve turnuva izleyebileceğiz. İzlediğimiz yayınlarda oyuncular, içinden bir takım ödüller çıkan Ganimet Kasası (Loot Box) adı verilen kasaları aldıklarında, izleyiciler olarak biz de ödül kazanma şansı yakalamış olacağız. Tabi aynı durum biz oynarken de bizi izleyen oyun severler için geçerli olacak. Theatre adlı bu izleme alanında oyun hakkında haber videoları, fragmanlar gibi içerikleri de izleyebileceğimiz gelen bilgiler arasında.

Headquarters ayrıca kendine has aksiyonlara da sahip bir bölge olarak dikkat çekiyor. Örneğin bölge içerisinde bulunurken hava saldırısı alarmı çaldığında uçaksavar silahlarına giderek, gelen hava saldırısını önlemeniz gerekecek. Geliştirici ekip bu bölgeye belirli zamanlarda farklı etkinlikler ve dinamik olaylar da ekleyeceğini belirtti.

Oyunu PC, PS4 ve XBOX platformlarında oynayabileceğiz. Beta süreci ilk olarak PlayStation 4 platformunda olmak üzere 25 Ağustos’ta başlayacak olan oyunun 3 Kasım 2017 tarihinde çıkması planlanıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın