Clash of Clans’ta İnşaatçılara Veda mı Ediyoruz?

Aksiyon zardanya

Supercell, popüler mobil oyunu Clash of Clans‘ın beşinci yılına özel “Clash of Clans: Bye Bye Builder!” isminde bir video yayınladı. Kısa sürede Youtube trendlerinde oyun kategorisinde 1 numara olan videoda verilen mesaj gayet açık gözüküyor.

Videonun başından itibaren oyundan da bildiğimiz çalışkan inşaatçımızın titizlikle yapmış olduğu binaları görüyoruz. Fakat bu emeğine rağmen inşaatlarının saldırıya uğrayarak yıkıldığını izliyoruz. Bir süre böyle sabreden inşaatçımız en sonunda dayanamayıp vazgeçiyor ve kendi kulübesine “SATILIK” tabelası koyarak köyden ayrılıyor. Videonun sonunda ise logonun altında “İnşaatçı Ayrıldı” yazısını görüyoruz. Buradan tahmin edebileceğimiz gibi yeni gelebilecek güncelleme ile birlikte inşaatçı konusunda büyük bir değişiklik yapılacak. Bundan sonra nasıl bir sisteme gidileceği merak ediliyor.

Yapımcı firma Supercell‘in bu videosu çok geçmeden milyonlarca izlenmeye ulaştı. Oyunculardan büyük ilgi gören bu gelişme ile umuyoruz ki yeni gelecek inşaatçı sistemi arasında ters düşebilecek bir durum olmaz. Oyunun hayranları yeni yapılacak açıklamayı heyecanla bekliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın