Counter Strike: Global Offensive‘de Tec-9 Güncellemesi

Aksiyon zardanya

Bir çoğumuzun çocukluğuna dayanan Counter Strike oyunu, günümüzde daha kaliteli grafiklerle oyuncularına hizmet vermeye devam ediyor. Oyunu büyük bir hızla geliştiren Valve, geçtiğimiz günlerde yeni bir güncellemenin detaylarını duyurdu.

Terörist takımının satın alabildiği Tec-9 tabancasında kimine göre biraz üzücü, kimine göreyse biraz sevindirici bir güncelleme olacağı bildirildi. Normalde 24 şarjör kapasitesi ve 120 yedek mermisi ile kullanılan silahta mermi sayısında biraz düşüklüğe gidildi. Tec-9 yeni güncellemeden itibaren artık 18 şarjör ve 90 yedek mermi ile kullanılacak. Counter Strike: Global Offensive hayranları çok daha iyi bilecektir ki bu tabanca ile seri atışlar yapmak ve hedefe isabet ettirmek çok ta zor bir durum değildi. Bu durumu göz önüne alırsak dengeleme yapılmış diyebiliriz.

Güncelleme detaylarında yer alan bilgilere göre Valve; “Silahın yüksek mobilitesini korurken sadece atış doğruluğunu değiştirdik. Desert Eagle tabancasından bildiğimiz gibi ilk atıştan sonra biraz bekleyerek tabancanın kendini toparlamasını sağlıyorduk. Aynı eylemi Tec-9 tabancası için de yapmamız gerekecek fakat Desert Eagle’a oranla daha kısa sürecek.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Birçok oyuncu Tec 9 silahının bu güncellemeden sonra artık eskisi gibi kullanılmayacağını söylerken, oyun dengesine ne gibi etkisi olacağını zaman gösterecek.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın