Fallout 4: Game Of The Year Edition Yolda!

Haberler zardanya

Bethesda’nın en gözde oyunlarından biri olan Fallout 4 için yeni bir sürümün haberi duyuruldu. Oyunun piyasaya çıkışının üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen bu yeni sürüm ilk günkü heyecanla karşılanacak gibi görünüyor.

Fallout 4: Game Of The Year Edition adı verilen sürüm ile grafikler daha da geliştirilmiş ve oyun yeniden gözden geçirilmiş olacak. Ayrıca hayran yapımı modların kullanımının ücretsiz olacağı gelen bilgiler arasında. Bu pakete oyundan da bildiğimiz elektronik cihazımız Pip-Boy dâhil olacak ve maalesef sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde sınırlı bir sayıda satışa sunulacak. Paket için şuan ön görülen fiyat 99,99$.

Fallout 4: Game Of The Year Edition çıkış tarihi herhangi bir gecikme olmasa 26 Eylül 2017 olarak belirlendi. Bu sürüm de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabiliyor olacak. Oyun dünyasının günden güne kendini geliştirmesi devam ederken, sevilen oyunların da yeni sürümler ve güncellemeler ile geliştirilmesi, yeni içerik oluşturulması, oyuncularının yüzünü güldürmek adına önem teşkil ediyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın