Football Manager 2018 Ne Zaman Çıkacak

Haberler zardanya

En sevilen spor oyunlarından biri olan Football Manager, yeni 2018 sürümü ile takipçilerine güzel haberler getiriyor. Oyun; PC, MAC ve Linux platformlarının yanı sıra mobilde de aynı tarihte yayınlanması planlanıyor.

Çıkış tarihini 10 Kasım 2017 olarak belirleyen geliştirici firma Sports Interactive, sabırsız olan oyuncular için özel bir paket oluşturduklarını duyurdu. Ön sipariş veren herkes için, oyunun çıkış tarihinden en az 2 hafta öncesinde demo mantığında tam özellikli beta sürümü yayınlanacak ve bu sürümde tek oyunculu mod oynanabilecek. Sezon öncesi döneme başlanabilecek olan bu beta sürümündeki kariyerler tam sürüm oyunda da sürdürülebilecek.

Steam üzerinden 119TL fiyatla ön sipariş verebileceğiniz oyunda Sözleşme Uzatma Bonusu’da satın alma seçenekleri arasında. Buna göre 9 Ekim tarihinden önce ön sipariş verirseniz ve Football Manager 2017 oyununa da sahipseniz, Football Manager 2018‘i %25 indirimli olarak alabileceksiniz.

Yayıncı firma Sega, oyun hakkında daha fazla detaylı bilgiyi Eylül ayının sonlarına doğru açıklayacağını duyurdu. Oyun, Android platformunda da Football Manager Touch 2018 adıyla eş zamanlı olarak yayınlanacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın