For Honor Sezon 3: Grudge & Glory

Aksiyon zardanya

Ubisoft’un imzasını taşıyan son dönemin favori oyunlarından For Honor, üçüncü sezonunda 2 yeni karakter ile birlikte oyunseverlerin karşısına çıkıyor. Highlander ve Gladiator isimli iki karakterin oyuna dahil olması ile aksiyon ve heyecan daha da artacak gibi gözüküyor.

Grudge & Glory adıyla 15 Ağustos’ta yayınlanacak olan 3. sezonda yeni karakterlere ek olarak Sentinel ve Viking Village adında 2 yeni savaş alanı ve yeni turnuvalar da yerlerini almış durumda. İtibar puanının üst sınırının 40’a yükseltildiği oyunda, birçok hatanın da yeni güncelleme ile giderildiği verilen bilgiler arasında.

The Knights grubuna eklenen yeni kahraman Gladiator, hafif zırh giyen ve 3 dişli mızrak taşıyan bir karakter. Diğer karakterlere göre daha fazla dayanma gücüne ve daha hızlı yenilenme sürelerine sahip. Ayrıca yumruğu ile düşmanı sersemleterek kısa süreliğine saldırıya açık hale getirme yeteneğine sahip.

Highlander karakteri ise The Vikings grubunda yer alıyor. Oyundaki en ağır ve en uzun kılıca sahip olan Highlander, dövüş sırasında karşı ataklara dayalı stil olan defansif stil ile öldürücü saldırılar yapabildiğimiz ofansif stil arasında geçiş yapabiliyor.

Season Pass sahibi olan kullanıcılar 2 yeni karaktere ücretsiz sahip olabilecekler. Diğer oyuncular ise 22 Ağustos’tan itibaren 15,000 Steel karşılığında karakterleri kullanıma açabilecek. Karakterlerin dışındaki yeni içerikler tüm oyuncular için ücretsiz olarak yayınlanacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın