GTA Online Her Geçen Gün Daha Fazla Kazandırıyor

Haberler zardanya

Efsane oyun serilerinde biri olan GTA serisi, hala sevilerek oynanmaya devam ettiği gibi hayran kitlesinde de müthiş bir artış görülüyor. Çıktığı yıllarda diğer oyunlara göre çok daha kaliteli ve serbest bir dünya sunduğu için kısa zamanda popüler bir oyun haline gelmişti. Yapımcı şirket Rockstar, zaman geçtikçe oyunu seriye bağlayarak her yeni oyunda daha gerçekçi bir dünya ortaya koydular.

4 yıl önce piyasaya çıkan GTA 5 diğer oyunlara kıyasla serinin en sevilen oyunu haline geldi. Yıllarca yapay zekâya karşı oynamış olduğumuz oyunun online versiyonunda gerçek oyuncularla birlikte oynama şansına da sahip olduk. Yayınlandığı ilk günlerden bu yana oyuncu sayısını arttıran GTA 5 Online şuan müthiş bir kitleye sahip konumda. Xbox Game Store, PlayStation Store ve Rockstar Social Club üzerinden yapılan alışverişlere göre, GTA Online satışlarında büyük oranda artış gözüküyor. Geçtiğimiz yıla göre firmanın sadece GTA 5 Online üzerinden yaptığı kar %34’lük bir yükselme göstermiş.

Firmanın diğer oyunları üzerinden de belirli kazançları olduğu gayet açık. Fakat GTA serisi yıllar geçmesine rağmen popülaritesini kaybetmeyip, diğer oyunlara göre bariz farkla kazandırmaya devam ediyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın