Kenshi Erken Erişim Aşamasında

Oyun Tanıtımları zardanya

Lo-Fi Games tarafından geliştirilen bir RPG oyunu olan Kenshi, erken erişim aşamasının başlarında olmasına rağmen şimdiden sağlam bir oyuncu kitlesine sahip olmuş gözüküyor.

Kontrolün tamamen bizde olduğu oyunda, sunulan seçenekler ile kendi dünyamızı kendimiz yaratabiliyoruz. Ne olmak istediğimiz bizim elimizde. Hırsız, haydut, isyancı, savaş lordu, paralı asker, tüccar, doktor, barış yanlısı, kaşif veya bir köle. Dahası oyundaki amacımızı da biz belirleyebiliyoruz. RPG oyunlarının sevilmesini sağlayan özgürlük duygusunu bu oyunda bolca hissedebiliyoruz. Oyunda istersek tek başımıza dolaşıp maceraya atılabiliyoruz, istersek de bir kale inşa ederek kendimizi ve insanlarımızı dış dünyadan koruyabiliyoruz. Kalemizde insanları eğitebiliyor, ordumuza katabiliyor ve farklı deneyimler yaşayabiliyoruz.

Oyunun atmosferine apokaliptik bir tema hakim. Farklı karakter gelişim seçenekleri sunan oyunda bilim ve ticaret gibi konularda gelişebiliyorsunuz. Kendi yiyeceğinizi üretebiliyor veya tercih olarak gidip yiyecek çalabiliyorsunuz. Tamamen size kalmış.

Oyunun görsel olarak çok da başarılı grafiklere sahip olduğu söylenemez, ayrıca çok sık karşılaşılan grafik ve mekanik hataları sinirinizi bozabilir. Ancak oyunun erken erişim ve beta sürecinde olduğunu unutmamak gerekir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın