League of Legends 5 Yıldır En Çok Oynanan Oyun

Aksiyon zardanya

Bilgisayar ile tanıştıktan sonra hepimizin vazgeçilmez bir oyunu muhakkak olmuştur. Bizlerin zamanında üst düzey grafik oyunları oynamayı bir kenara bırakın, piksel piksel oyunlar oynamak vazgeçilmez bir hazdı. Hayatımızda ilk kez teknolojik bir alet ile oyun oynuyorduk ne de olsa. GTA, Counter Strike, Fifa, PES derken oyun platformları da kendini geliştirmekten geri durmadı.

2012 yılında oyuncu erişimine açılan League of Legends, diğer oyunlara göre biraz farklı yapıya sahipti. Oyun severlerin dikkatini çabucak çekmeyi başaran Riot Games yapımı oyun, çıktığı sene dahil günümüze kadar tam 5 yıldır, en çok oynanan online oyunlar arasında zirvede gözüküyor. Çıkarıldığı sene kazandığı “PC’de En Çok Oynanan Oyun” ünvanı ile bu sene de listenin en başında yer alıyor.

İstikrarlı ve kendini geliştirme yolunda önemli aşamalar kaydeden League of Legends’da; hile, küfür ve hakaret gibi oyuncuları rahatsız edebilecek durumlara karşı da tolerans gösterilmiyor ve bu durumlar engelleniyor. Temiz bir oyun sunmaya çaba gösteren ve hileyle adından çok söz ettirmeyen Riot Games ekibi, yeni güncellemeleri ile birincilik koltuğunu kaptırmamaya kararlı gibi.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın