Monster Hunter World’deki 14 Yeni Silah Tanıtıldı

Aksiyon zardanya

2018 yılının başında çıkması beklenen Monster Hunter World’de yer alacak olan 14 farklı silah tanıtıldı. Yapımcı firma Capcom, Monster Hunter sevenleri rahatlatmak için Monster Hunter: World’de tüm farklı silah sınıflarına genel bir bakış sunan 14 tanıtım fragmanı yayınladı.

Diğer Monster Hunter oyunlarında olduğu gibi, Monster Hunter World’de de silahların her biri benzersiz bir tarza ve değişik yeteneklere sahip. Videolarda uzun kılıç, ikili bıçak, kalkan, mızrak, tüfek mızrak, böcek kılıcı, av boynuzu ve ok tüfeği gibi teknik ve ezoterik silahlar gösteriliyor.

Monster Hunter World, önceki serilere göre bir dizi yeni mekaniğe ve yeniliğe de sahip. Oyun dünyası daha büyük ve daha detaylı hale getirilmiş. Capcom geçtiğimiz günlerde oyunun Ancient Forest isimli alanının canlı ekosistemini sergileyen, yaklaşık 20 dakikalık tek kişilik oyun görüntülerini de yayınladı.

Online olarak 4 kişiye kadar çok oyunculu oynanabilecek oyun PS 4, Xbox One ve PC platformlarında oyun severler ile buluşacak.

Tüm silah videolarına ve detaylı bilgilere oyunun resmi sitesinden ulaşabilirsiniz: www.monsterhunterworld.com

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın