Rainbow Six: Siege Günden Güne Oyuncusunu Artırıyor

Aksiyon zardanya

Far Cry serisi ve For Honor gibi oyunlardan tanıdığımız Ubisoft’un bir diğer oyunu olan Rainbow Six: Siege’in oyuncu kitlesinde uzun zamandır bir artış görülüyor. 2015 yılının sonlarında piyasaya sürülen oyunun şu andaki oyuncu sayısı ise tam 20 milyonu bulmuş durumda. Başarılı grafikleri ve sürükleyici senaryosu ile oyun severlerin beğenisini kazanan oyuna günlük 2,3 milyon kişi giriş yapıyor.

Nişancı Oyunu olarak tanıtılan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, iki farklı takımın karşı karşıya geldiği ve stratejisi daha iyi olan takımın üstünlük sağlayacağı bir oyun deneyimi sunuyor. Başarılı bir çalışma ortaya çıkardıkları için gayet mutlu olduklarını söyleyen yapımcı firma yetkilileri, takipçilerini yeni sezonda yeni içeriklerle buluşturacaklarını da açıkladı. Olumlu geribildirimlerle birlikte oyunu daha da geliştireceğini söyleyen Ubisoft, önümüzdeki günlerde önceliklerinin Operation Health (İyileştirme Yamaları) olduğunu belirtti. Oyuna yeni operatörler, yeni silahlar ve farklı yapıların eklenmesi planlanan çalışmalar arasında.

Steam üzerinden 26 TL’ye satın alınabilen oyun şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilir durumda.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın