Red Dead Redemption 2 ve GTA V Rakip Değil, Dosttur!

Aksiyon zardanya

Senelerdir popülerliğini kaybetmeyen ve hayranlarından destek gören GTA 5 ile önümüzdeki sonbaharda piyasaya çıkacak olan Red Dead Redemption 2 arasında büyük bir rekabet olacağı haberleri interneti çalkalamaya başladı. Her iki oyun da grafik ve performans bakımından oldukça iyi izlenim bırakmış olsa da, bu aralar oyuncular tarafından sürekli grafik ve oynanış karşılaştırmaları yapılıyor.

Oyun dünyasında en ön sıralarda yer alan GTA serisinin unutulması tabi ki çok düşük bir ihtimal. Her ne kadar RDR2’ye büyük bir ilgi olacağı ve GTA V Online’da oyuncu kitlesinin azalacağı söylentileri olsa da, Take-Two’ya göre bu durum söz konusu değil. İki oyun arasında rekabet olmayacağını söyleyen yapımcı şirketin CEO’su, daha çok diğer oyunlar ile rekabet içerisinde olacaklarını belirtti. Şimdilik sadece söylenti olarak kalan bu durumun doğruluğunu, gelecek aylarda RDR2 ve GTA Online arasındaki oyuncu kitlesi farkından anlayabileceğiz.

Red Dead Redemption 2 ilk olarak PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yer alacak. Konsollarda çıktıktan belirli bir süre sonra da PC platformunda yayınlanması planlanıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın