Sudden Strike 4 Oyun Severlerle Buluştu!

Haberler zardanya

Kite Games tarafından geliştirilen Sudden Strike 4, kısa süre önce Playstation 4 ve PC platformlarında yerini aldı. Strateji oyunlarından hoşlanan ve yüksek kalitede grafiklere önem veren oyuncuların hoşuna gidecek olan yapım popüler serinin belki de en beğenilen oyunu olmaya aday.

Oyunun grafiklerine daha fazla önem verdiklerini açıklayan geliştirici ekip, oyunda savaşı kazanmanın herhangi bir göreve bağlı olmadığını, tamamen kendi taktikleriniz ile savaşı kazanabileceğinizi de belirtti. Yani alıştığımız diğer strateji oyunlarında olduğu gibi zafer kazanmak için mutlaka belirli bir görevi yapmamız gerekmeyecek. Maksimum 8 kişiye kadar aynı anda oynanabilecek olan Sudden Strike 4 2. Dünya Savaşı’nı konu alıyor. Allied, German ve Soviet olmak üzere 3 farklı tarafın bulunduğu oyunda, Alman Heinkel He 111 bombardıman uçağı ve Rus T-34 tankı gibi bilinen 100’den fazla askeri araç ve birim mevcut.

Steam üzerinden şu an satın alınabilir konumda olan oyunun fiyatı 75 ₺ olarak belirlendi. Kısa sürede oyun severlerden olumlu tepkiler toplayan oyun, bu başarısının uzun soluklu olmasını hedefliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın