The Golf Club 2

Haberler zardanya

HB Studios tarafından geliştirilen The Golf Club 2, benzerleri arasındaki en büyük ve en dinamik golf oyunu olma özelliğine sahip. Oyunda kariyer modu ve online societies mod olmak üzere iki mod bulunuyor. Tek oyunculu olarak tasarlanan kariyer modunda oyuncular minik turnuvalardan uluslararası müsabakalara kadar yükselebilirken, sıralamalarda da ilerleyişlerini görebiliyorlar.

İsterseniz çevrenizle bir grup oluşturup oynayabileceğiniz isterseniz de oyun içindeki topluluklara katılarak oynayabileceğiniz online societies modunda önemli olan kendi yetenek düzeyinize uygun olanı bulmak. Society sahipleri kulüp evlerinin dizaynlarından sorumlu oldukları gibi logosunu da özelleştirebiliyorlar. Her oyuncuya bir kerede en fazla beş farklı kulübe üye olabilme imkanı sunuluyor.

The Golf Club 2, Ps Store’da 134 TL’ye, Xbox Store’da ve Steam’de ise 159 TL’ye satışa sunuldu. Zaten pahalı olan golf sporunun, oyunu için de yüksek fiyatlar istenmesi oyun severleri üzmüş görünüyor. Yapılan yorumlarda golf oyunlarına ilgi duyulması isteniyorsa fiyatların düşürülmesi gerektiği yer alıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın