Türk Yapımı The Last One Steam’e Eklendi

Aksiyon zardanya

Oyun sektörünün hızla gelişmesiyle birlikte kendinden söz ettirmek isteyen Türk oyun geliştiricileri başarılı işlere imza atmayı sürdürüyor. İstanbul’da geçen bir FPS oyunu olan The Last One’ın erken erişim sürümü geniş bir kitle tarafından ilgiyle karşılandı.

Phoenix Interactive Studio tarafından geliştirilen oyunda, zombiler tarafından istila edilmiş olan İstanbul’da yaşam mücadelesi vermemizi isteyen bir senaryoyu oynayacağız. Zombi sürülerine karşı yalnız başımıza mücadele edeceğiz. İstanbul’da tanıdık gelen mekanlara da rastlama imkanımız olacak.

Oyunun özellikleri arasında; bölümlerden oluşan hikaye, özelleştirilebilen silahlar, eklentiler, tuzaklar ve yükseltilebilen karakter seviyesi mevcut. Dalga modu, eşli oyuncu ve çoklu oyuncu seçenekleri de sunacak olan oyunda ayrıca Ordu ve İsyancılar arasında taraf seçimi yapabiliyor olacağız.

Eylül ayında çıkması planlanan The Last One, Steam’de 20 ₺ ücret ile satışa sunulacak. Umarız bekleneni karşılar ve zamanla daha da kaliteli bir yapım haline gelmeyi başarır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın