Türk Yapımı Zula, Oyuncularına 40,000 ₺ Kazandırıyor

Aksiyon zardanya

Uzun yıllardır Türk yapımı oyunlar kalite ve oyuncu kitlesi bakımından olumlu geri bildirim alamıyor ve genellikle tarihe karışıyor. Son birkaç yıldır piyasada olan Türk yapımı Zula, turnuvalarıyla oyuncularını memnun etmeye ve daha fazla oyuncuya ulaşmaya çalışıyor.

Yaz Sezonu Turnuvası adı altında düzenlenen etkinliğe yapılan başvurular 25 Temmuz’da sona ermişti. Yeni nesil ödeme platformu olan “ininal” tarafından sponsorluk desteği alan turnuvada verilecek toplam ödül 40,000 ₺’ye yükseltildi. Katılımın sınırlı sayıda olacağını tahmin edip ona göre katılım sayısını ve şartları ayarlayan Lokum Games, ilginin beklenenden daha fazla olacağını tahmin edememiş gibi gözüküyor. Turnuvaya katılan takım sayısını 256’ya çıkaran ekip, bu takımlar için 4 grup oluşturdu. 3 Rekabet grubundan ve 1 Profesyonel grubundan birer şampiyon çıkarılacak. Rekabet gruplarından 2 takım, Profesyonel grubundan 4 takım karşı karşıya gelecek. Toplam 10 takım karşılaşmada yer alacak ve ilk 4’e giren takımlar çevrimdışı olarak mücadele edecekler. Böylece MMOFPS türündeki Zula’nın kazanan takımı seçilmiş olacak.

Turnuvanın ilk maçları 9 Ağustos’ta başladı. Maçlara, puan durumuna ve turnuva hakkında detaylı bilgilere oyunun resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın