Yonder: The Cloud Catcher Chronicles

Macera zardanya

Beklenen macera oyunu Yonder: The Cloud Catcher Chronicles 18 Temmuz’da yayınlandı. PC ve Play Station 4 platformlarında oynanabilen oyun müthiş görselleri ve atmosferi ile oyun severlerin beğenisini topladı.

Oyunun geçtiği Gemea’da yeni yerler keşfediyoruz, odunculuk, hayvancılık ve aşçılık gibi işleri yapıyoruz. Aynı zamanda bölgenin yerlileri ile de iyi ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Oyunda tercihinize göre deniz kenarında ya da dağların eteğinde yerleşim bölgeleri seçebileceğimiz etkileyici 8 harita bulunuyor.

İlk başlarda barış içinde geçen zamanlar sonrasında bozuluyor ve biz bunları çözmek için macera ve heyecan dolu bir yolculuğa başlıyoruz. Dünyanın bozulan dengesini yeniden düzeltmek, Gemea halkı ve yerlilerini barış içinde yaşatmak için birbirinden farklı bölgelerde dolaşmamız gerekiyor. Kimi zaman bembeyaz karlı ve soğuk dağların tepesinde, kimi zaman da sımsıcak sahillerde seyahat ediyoruz.

Keşif ve craft temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız ve yeni bir şeyler denemek istiyorsanız Yonder: The Cloud Catcher Chronicles tam size göre.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{zardanya}

Kişi hakkında bilgiler eklenecek.

Bir cevap yazın